Tvořím s péčí pro jeden z Vašich nejhezčích dnů v životě.  

Co nabízím?


Jsem zakázková floristka, a proto poskytuji pouze kompletní květinový servis (kytice, korsáže a květinové dekorace k obřadu, květiny na hostinu a jiné). Standardně nepřipravuji květiny na svatbu položkově (jako třeba pouze kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha, nebo jen květiny na slavobránu). Tady jen vyjimečně po předchozí domluvě, a s osobním vyzvednutím v ateliéru.

Kompletní květiny přivezu na místo svatby a nainstaluji. Poskytuji i kompletní dekorace k obřadu (slavobránu, obřadní stolek, lucerny a jiné). Mohu nadekorovat i vaše připravené dekorace. Nebo přivezu i dekorace své, nebo zapůjčené ve spřátelené půjčovně dekorací. A na druhý den odvezu. Prostě bez starostí.  

Každá kytice a květinové dekorace jsou originál, tak nejde dát jednotnou cenu. Cenové nabídky připravuji vždy na míru, protože každá svatba je originál.

Ideálně, když mi vaši představu napíšete emailem, připojíte fotky a já zašlu nezávaznou nabídku. Můžeme si i zavolat třeba přes Google Meet, popovídáme si a dám vám nějaký návrh jak by vše mohlo vypadat. 

Pohybuji se hlavně ve Středočeském kraji, Praze, ale jezdím hodně i na Vysočinu. V rámci Čech skoro všude, je to jen na dohodě. :-)

Těším se na vás. Hanka